Loop eens bij ons binnen en maak persoonlijk kennis met ons team.

Somers & Brabant is een full service dienstverlener die u het werk én de zorg uit handen kan nemen bij het samenstellen van een evenwichtig verzekeringspakket, het zoeken naar de juiste financieringsvorm, de opbouw van een goede oudedagsvoorziening en het sluiten van een hypotheek op maat. Op al deze gebieden bemiddelen wij voor u bij het afsluiten van overeenkomsten tussen u en een groot aantal financiële instellingen.

SomersBrabant-Miranda-Brabant
Miranda Knubben



Directeur,
Hypotheekadviseur,
Adviseur zakelijk,
Pensioenspecialist


miranda@somersbrabant.nl
045 544 0448
06 2464 2375


ErkendFinancieelAdviseur-icon32
Erkend-MKB-Adviseur

SomersBrabant-Roger-Coenders
Roger Coenders



Kwaliteits Manager,
Vastgoed Adviseur




roger@somersbrabant.nl
045 544 0448
06 2296 2165

SomersBrabant-Yvette-Hukkelhoven
Yvette Hukkelhoven



Manager,
Hypotheekadviseur,
Adviseur zakelijk



yvette@somersbrabant.nl
045 544 0448
06 5474 6386


Simone Vaessen-Spee



Commerciële binnendienst zakelijk,
Adviseur RegioBank




simone@somersbrabant.nl
045 544 0448


Heidi Simon



Commerciële binnendienst particulieren
Adviseur RegioBank


heidi@somersbrabant.nl
045 544 0448


Maud van Dijk



Commerciële binnendienst particulieren
Adviseur RegioBank


maud@somersbrabant.nl
045 544 0448


Ruud van Aerssen



Commerciële binnendienst particulieren
Adviseur RegioBank


ruud@somersbrabant.nl
045 544 0448

SomersBrabant-Shania_Mirkes
Deffney Brabant



Commerciële binnendienst particulieren
Adviseur RegioBank


deffney@somersbrabant.nl
045 544 0448

SomersBrabant-Wobbe-de-Vries
Wobbe de Vries



Schade behandelaar,
Budgetcoach


wobbe@somersbrabant.nl
045 544 0448

Kyra Coenders
Kyra Coenders



Receptie



kyra@somersbrabant.nl
045 544 0448






In memoriam

SomersBrabant-Giel-Brabant Giel Brabant
Mede-oprichter