Loop eens bij ons binnen en maak persoonlijk kennis met ons team.

Somers & Brabant is een full service dienstverlener die u het werk én de zorg uit handen kan nemen bij het samenstellen van een evenwichtig verzekeringspakket, het zoeken naar de juiste financieringsvorm, de opbouw van een goede oudedagsvoorziening en het sluiten van een hypotheek op maat. Op al deze gebieden bemiddelen wij voor u bij het afsluiten van overeenkomsten tussen u en een groot aantal financiële instellingen.


Somers & Brabant Adviesgroep

SomersBrabant-Miranda-Brabant Miranda Knubben
Directeur,
Hypotheekadviseur,
Adviseur zakelijk,
Pensioenspecialist
miranda@somersbrabant.nl
045 544 0448
06 2464 2375

ErkendFinancieelAdviseur-icon32 Erkend-MKB-Adviseur
SomersBrabant-Roger-Coenders Roger Coenders
Kwaliteits Manager,
Assistent Makelaar



roger@somersbrabant.nl
045 544 0448
06 2296 2165

SomersBrabant-Yvette-Hukkelhoven Yvette Hukkelhoven
Manager,
Hypotheekadviseur,
Adviseur zakelijk


yvette@somersbrabant.nl
045 544 0448
06 5474 6386
SomersBrabant-Wim-Thomas Wim Thomas
Hypotheekadviseur,
Adviseur zakelijk



wim@somersbrabant.nl
045 544 0448
06 5414 7310

ErkendFinancieelAdviseur-icon32 Erkend-MKB-Adviseur
Patrick Wijnhoven
Commerciële binnendienst zakelijk



patrick@somersbrabant.nl
045 544 0448
Simone Spee
Commerciële binnendienst particulieren,
Adviseur RegioBank
simone@somersbrabant.nl
045 544 0448
SomersBrabant-Stijn-van-den-Hof Stijn van den Hof
Commerciële binnendienst particulieren,
Adviseur RegioBank
stijn@somersbrabant.nl
045 544 0448
SomersBrabant-Wobbe-de-Vries Wobbe de Vries
Schade behandelaar,
Budgetcoach

wobbe@somersbrabant.nl
045 544 0448
WendyLamers Wendy Lamers
Administratie verzekeringen



wendy@somersbrabant.nl
045 544 0448
SomersBrabant-Shania_Mirkes Shania Mirkes
Receptioniste / telefoniste



shania@somersbrabant.nl
045 544 0448

Somers & Brabant Administraties

SomersBrabant-Maurice-Cransveld Maurice Cransveld
Directeur Somers & Brabant Administraties
maurice@somersbrabant.nl
045 544 0448
AngelaPeters Angela Peters
Somers & Brabant Administraties
angela@somersbrabant.nl
045 544 0448
SomersBrabant-Anja-van-Horck Anja van Horck
Somers & Brabant Administraties
administraties@somersbrabant.nl
045 544 0448

Somers & Brabant Vastgoed

SomersBrabant-Mandy-Hissel Mandy Hissel
Makelaar
mandy@somersbrabant.nl
045 544 0448






In memoriam

SomersBrabant-Giel-Brabant Giel Brabant
Oprichter